Kahve falında kanat görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında kanat görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda kanat anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında kanat görmek, fal sahibinin yaptığı bir iyilikten hayır göreceği ve ilişkisindeki tutkunun artması ile yaşanan üzücü günleri unutarak çok mutlu olacağı anlamına gelir.

FALDA KANAT GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

O güne kadarki müddette aşık olduğunuzu düşündüğünüz eski sevgilinize karşı aslında duygusal anlamda hiçbir şey hissetmediğinizi, içinizdeki bu boşluğun sadece uzun süredir birlikte olduğunuz için ona alıştığınızı, bundan dolayı da ayrılığın sizi bu yüzden üzdüğünü fark edecek ve bu özlem duygusundan sıyrılacaksınız. Yeni tanışacağınız bu kişinin size göre, tabiri caizse kafa denginiz olacağını ve aranızdaki ilişkinin büyük bir aşkla başlayıp böyle devam edeceğine delalet eder.

Elinize geçecek olan yüklü miktarda paraları bir müddet biriktireceksiniz. İlerleyen zamanlarda da bu paralarla bazı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Bu yatırım araba alacağınız ile yorumlanır. Bu arabanın çok işinize yarayacağına, işlerinizi daha hızlı halledeceğinize, aynı zamanda da toplu taşımalara vereceğiniz paralardan da kurtulacağınız anlamına gelir.

Yakınlarınızdan birinden maddi olarak çok değerli bir hediye alacağınıza delalet eder. Bir müddet har vurup harman savuran bir insan haline geldiyseniz, bu durum sizi maddi olarak biraz zor duruma sokmuş olabilir. Fakat birkaç gün içinde tutumlu bir insan olacağınıza ve parasızlık sıkıntınızı çözeceğinize delalet eder.

Haber Merkezi
Kahve falında kanat görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.