Kahve falında kaz görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında kaz görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda kaz anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında kaz görmek, fal sahibine gelecek olan çok büyük bir kısmetin kapıda olduğu anlamına gelir.

FALDA KAZ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Gönlünüzde iki kişinin var olmasına ve bir karar vermenizin zamanının geldiği anlamına gelmektedir. Aslında oturup artı ve eksilerini yazarak size ağır basan tarafı seçerseniz, ömür boyu mutlu olur, sadakat dolu bir birliktelik yaşarsanız. Aşk işi şakaya gelmez, ince eleyip sık dokuyun. Şıpsevdi yapınız sizi karar verme anlamında zorlasa da eninde sonunda doğruyu seçeceksiniz.

Hayatınızdaki insan ile evlenmek sizin en büyük hayaliniz. Her birlikte çıktığınız akşam yemeğinde ondan bir yüzük bekliyorsunuz. Partnerinizde bu durumun farkında ama biraz maddi sıkıntılarından cesaret edememiş. Ama artık zaman geldi çattı, kısa süre sonra ellerinde çiçekler ve tek taş ile size evlenme teklifi edecek. Bu teklif karşısında mutluluk gözyaşlarınız sel olup akacak.

Maddi açıdan sizden yardım bekleyen birine işaret eder. Bu kişi yakın zamanda size yardım eden biri. Bunun kim olduğunu biraz çevrenize bakarak anlayacaksınız. Elinde avucunda ne varsa arkadaşlarına heba etmiş bir yakınınızın bu yardım istediğini geri çevirmeyecek, maddi durumunuzun iyi olması nedeni ile o kişiyi rahata kavuşturacaksınız. İyi, merhametli ve vicdan sahibi kişiliğiniz ile yastığa kafanızı daha rahat koyacak, birilerine yardım etmiş olduğunuz için kendinizle gurur duyacaksınız.

Haber Merkezi
Kahve falında kaz görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.