Kahve falında makas görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında makas görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda makas anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında makas görmek, fal sahibinin karşılaştığı bir durumu gereğinden fazla büyüttüğü ve sorunların çözüleceği anlamına gelir.

FALDA MAKAS GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Söz, nişan anlamına gelir. Uzun zamandır birlikte olduğunuz partnerinizle yakın zamanda dünya evinin ilk adımlarını atacağınızın sinyalini verir. İlişkinizde bazı küçük sorunların olduğu bu dönemde, partnerinizin kafasında  planlamaların olduğunu ve bu planlamaya göre de size mutluluğu getireceğini söylemek isteriz. Beklediğiniz bu sürpriz teklifle şaşkınlığınız katlanacak mutluluğunuz  artacaktır. Karşılaşacağınız bu sürpriz sayesinde mutlulukla aile içinde bir merasim yaşayacaksınız. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu, mutluluğun da partnerinizle birlikte yanı başınızda olduğu büyük adımlar atacaksınız.

Uzun bir süredir kafanızda sizi meşgul eden bir yatırım varsa bu yatırımı gerçekleştirmek için en uygun zamanda olduğunuzu unutmayın. Elinizdeki maddi imkanları kullanarak, ailenizden ve yakınlarınızdan alacağınız destek sayesinde bu yatırımı yaparak geleceğinizi garantilemiş olacaksınız. Bu yatırım ev, araba ya da kıymetli maden yatırımı olabilir. Bazı borçlarınızın olduğunu ve bunları öderken uzun dönemdir sıkıntılar çektiğinizi simgelemektedir. Bu sıkıntıdan da zamanla ve sabırla kurtulacağınızı hatırlatmak isteriz. Bu makas şu an açık görünse de yakın zamanda küçülüp kapanacak sizi de bu borçların altından çıkaracaktır.

 

Haber Merkezi

Kahve falında makas görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.