Kahve falında semazen görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında semazen görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda semazen anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında semazen görmek, fal sahibinin kalbinden geçirdiği büyük bir dileğinin gerçekleşeceği anlamına gelir.

FALDA SEMAZEN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Aşk hayatınızda daha sabırlı ve tatsızlıklarda kendinize hakim olmanız anlamına gelmektedir. Bu aralar bazı tavırlarınız, hayat arkadaşınızı rahatsız ediyor olabilir. Kendinize çeki düzen vererek ve hayatınızdaki kişiye daha fazla değer vererek tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Biraz şıpsevdi bir yapıya sahipsiniz, fakat hayalinizdeki aşk kapıda. Aynı anda bir çok kişiyi düşünen, herkese mavi boncuk dağıtan kişi gidecek yerine kör kütük aşık olan ve aşkı iliklerine kadar hisseden o kadın gelecek. Şimdiden aşk bacayı sarmış görünüyor. Hadi bakalım, her şeyin gönlünce olacağı zaman geldi. Tadını çıkar.

Bu aralar kendinizi alışveriş çılgınlığına fazla kaptırmış olabilir. Bu ay kartınızı nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ama endişelenmeyin. Hiç ummadığınız bir yerden sizi bu ay idare edebilecek bir para gelecek. Çok eskiden verdiğiniz bir borç ya da eski çalıştığınız iş yerinden kalan alacağınız olabilir. Hadi bakalım bu ayı da sıkıntı yaşamadan atlatacak gibi görünüyorsunuz. Düşün düşün içinden çıkamıyorsun. Faturalar, ev masrafları, özel istekler derken cepte haliyle para kalmıyor tabi. Ama kapında büyük bir kısmet var. Eğer aklını kullanır ve o kısmete el uzatırsan maddi bolluğa ulaşacaksın. Gözlerini aç ve sana doğru gelen kısmeti fark edip kucakla. Hey şey çok güzel olacak.

 

Haber Merkezi

Kahve falında semazen görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.