Kahve falında topuklu ayakkabı görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda topuklu ayakkabı anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek, fal sahibinin hayatından kem gözlü insanların çıkacağına ve bu insanların kendisine artık zarar veremeyeceği anlamına gelir.

FALDA TOPUKLU AYAKKABI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Kimine göre uçarı ve haylaz bir çocuk gibi görünmenize rağmen, hayatı kendi doğrularınız ve istekleriniz çerçevesinde yaşadığınız anlamına gelir. Bu yönünüzle ön yargılara ve eleştirilere maruz kalsanız da aldırış etmeyen tavrınız, aşk hayatınızın ilk evresinde sorunlar yaşanmasına neden olacaktır. Fakat zamanla hayat dolu ve yaşamın güzelliklerini görmeye çalışan ve derinlerde aslında çok duygusal biri olduğunuzun anlaşılması ile daha uyumlu bir çift olmayı başaracağınız anlamına gelir. Pes etmeyen, tuttuğunu koparan, akıllı biri olduğunuz için kolay kolay kimseyi beğenmiyor ve seçici davranıyorsunuz. Çevrenizden gördüğünüz evlen baskılarına aldırış etmiyor, zamanı gelince oda olur diyerek insanların ağzını kapatıyorsunuz. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan ve sizden bir parça taşıdığına inandığınız kişi ile tanışmaya ve onunla evlenerek bir seyyah gibi yaşayacağınız anlamına gelir.

Sosyal açıdan bakış açınız ve ortak paydalarınız neticesinde oluşturduğunuz oldukça geniş bir arkadaş çevresine sahip olduğunuza ve onlarla zaman geçirmekten, sohbet etmekten aktivitelere katılmaktan, fikir alışverişinde bulunmaktan fazlası ile keyif aldığınıza delalet eder. Hayatın güzellikleri içinde paylaşmak ve yardımlaşmak ağır bastığı için oluşturduğunuz bu arkadaş grupları ile hareket etmek, birilerinin yaralarına merhem olmak, bir nebzede olsa onların yüzlerini güldürmek bu dünyadaki misyonunuz olduğuna inandığınızı gösteriyor.

 

Haber Merkezi 

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.