Kanser teşhisi konan Kral Charles’e dünyadan destek yağdı!

Kanser teşhisi konan Kral Charles'a tüm düny... Geçtiğimiz haftalarda prostat büyümesi sebebiyle hastanede tedavi gören ve peşinden taburcu edilen İngiltere Kralı 3. Charles'ın kansere yakalandığı duyuruldu. Tedavisi devam eden Kral'a binlerce destek mektubu geldi.

İngiltere Kralı 3. Charles, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz haftalarda prostat büyümesi sebebiyle hastanede tedavi gören ve peşinden taburcu edilen İngiltere Kralı 3. Charles‘ın kansere yakalandığı duyuruldu. Tedavisi devam eden Kral’a binlerce destek mektubu geldi.

DUYGUSAL DESTEK MESAJLARI

Kral, dünyanın dört bir yanından 7 binden fazla mesaj aldı. İyi dileklerin birkaçını okuma şansı elde etti. Bazı kartlarda esprili mesajlar yer alırken bazılarında kanserle mücadele edenlerin mesajları yer aldı. Kral’ın okuduğu bazı mesajlardan duygulandığı ve “gözyaşlarına boğulduğu” açıklandı.

809635 2 t

MORAL VEREN KARTLAR

Kral Charles’a moral vermek amacıyla yazılan kartların İngiltere Başbakanı Rishi Sunak ile buluşmasında konuşulduğu belirtildi. Kral, “İnanılmaz mesajlar aldım. Çoğunda gözyaşlarımı tutamadım” ifadelerini kullandı. Kraliyet ailesinin resmi sosyal medya hesabında Kral’a dünya genelinden gelen destek mesajlarına vurgu yapıldı. Kral’ın kanserle mücadele eden herkes için bu mesajların ne kadar önemli olduğunu vurguladığı belirtildi.

PRENS HARRY’NİN TEPKİSİ

İngiltere dışında yaşayan Prens Harry, babasının kanser teşhisi alması üzerine İngiltere’ye gitmişti. ABD’de bir programda konuşan Prens, aile birliğine vurgu yaparak babasıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Haber Merkezi

Kanser teşhisi konan Kral Charles’e dünyadan destek yağdı!

Yorumlar kapalı.