Karşıyakalı Bilge Çınarlar Yeni Döneme Coşkuyla Başladı

Karşıyaka Belediyesi Bilge Çınarlar Sağlıklı Yaş Alma Merkezi'nde yeni kurs dönemi, Başkan Dr. Cemil Tugay’ın da katıldığı törenle başladı. Merkez üyesi çınarlar açılışta konuklara şiir sunumları yaptı, Türk Sanat Müziği eserleri seslendirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karşıyaka Belediyesi Bilge Çınarlar Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, 60 yaş ve üzeri Karşıyakalı yurttaşları sosyal yaşamla buluşturmaya devam ediyor. Her yıl yüzlerce katılımcıya hizmet veren merkez, törenle açılışı yapılan yeni sezona da 21 farklı branştaki kurslarla başladı.
Karşıyaka’nın çınarlarını gururla izleyen Başkan Tugay “İleri yaştaki bireylere fırsat verildiğinde ve ortam sağlandığında, ne kadar özel ve güzel bir durum ortaya çıkabildiğinin kanıtısınız. Türkiye’ye örneksiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Uzman eğitmenler tarafından verilen ücretsiz ahşap ve seramik boyama, üç boyutlu şekillendirme, ev dekorasyonu, qulling, jüt ip aksesuar, makrome, kâğıt rölyef, zihin ve beden egzersizi, resim, akıl ve zekâ oyunları, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, İngilizce, Almanca, Fransızca, satranç, diksiyon, örgü, cam altı boyama, briç ve yoga kursları, üyeler tarafından yine yoğun ilgiyle karşılandı. Üye sayısı 2 bin 700’ü aşan merkez, sezon boyunca kursların yanı sıra Tiyatro Kulübü ve Kitap Kulübü gibi çeşitli sosyal etkinlik ve aktivitelerini de sürdürecek.
HABER MERKEZİ

Karşıyakalı Bilge Çınarlar Yeni Döneme Coşkuyla Başladı

Yorumlar kapalı.