Kılıçdaroğlu, Anadolu yerel basınıyla buluşuyor

300’e yakın gazetecinin katılacağı ​​​​​​​Anadolu Buluşması – Yerel Medya Çalıştayı bugün başlıyor. Marmaris'te düzenlenen çalıştayın ikinci gününde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu basın mensuplarıyla buluşacak.

Kılıçdaroğlu, Anadolu yerel basınıyla buluşuyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Buluşması – Yerel Medya Çalıştayı 2023, Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine 60’a yakın şehirden gelen 300’e yakın gazeteciyi Marmaris’te bir araya getirecek. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı bu çalıştay, yerel medyanın karşılaştığı sorunların ele alınacağı önemli bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Çalıştayın ilk günü başlarken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın yapacağı bir konuşma ile Anadolu’dan gelen basın temsilcileriyle buluşacak.

Çalıştayın oturumlarında, Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Kenan Şener, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Cem Kaytan ve Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Hüsniye Karakoyun gibi önemli basın meslek örgütü temsilcileri, yerel medyanın sorunlarına ilişkin konuşmalar yapacaklar.

Bu çalıştay, Türkiye’nin dört bir yanından gelen gazetecilerin bir araya gelerek yerel medyanın geleceği ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunacakları önemli bir platform olacak.

Haber Merkezi

Kılıçdaroğlu, Anadolu yerel basınıyla buluşuyor

Yorumlar kapalı.