Kılıçdaroğlu: Oyunu benim için değil evladın için vereceksin

Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile bir kez daha seçmene seslenen Kılıçdaroğlu, sandık çağrısını yineledi. Kılıçdaroğlu, "Unutma o oyu benim için değil evladın için vereceksin. Vatanını seven sandığa gelsin" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci turuna sayılı günler kala sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı.

“Gelen kaçaklar, kızlarımızın hayatını tamamen karartmadan, vatanını seven sandığa gelsin. Unutmayın, bu bir referandumdur” başlığı ile yayınladığı videoda seçmene seslenen Kılıçdaroğlu, “Vatanını seven sandığa gelsin” dedi.

“Kız çocuklarımıza kötü gözle bakan o zihniyet gelirse kim bilir neler olacak” diyen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: “Unutma o oyu benim için değil evladın için vereceksin.”

Kılıçdaroğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sen beni sevsen de sevmesen de kabulüm ama evladını seviyorsan karar ver. Kız çocuklarımıza kötü gözle bakan o zihniyet gelirse kim bilir neler olacak. Unutma o oyu benim için değil evladın için vereceksin. Vatanını seven sandığa gelsin.”

HABER MERKEZİ

Kılıçdaroğlu: Oyunu benim için değil evladın için vereceksin