Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu programa rekor ilgi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun YouTube’daki Babala TV kanalında konuk olduğu yayın, 15 saatte 10 milyon görüntülenmeye ulaşarak büyük ses getirdi. Video, YouTube trendlerde de ilk sıraya yükseldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı Babala TV’deki Mevzular Açık Mikrofon programının 15’inci bölümü, YouTube’da 15 saatte 10 milyon defadan fazla izlendi.

Program YouTube trendlerde de birinci sıraya yükseldi. Trendlerin ikinci sırasında ise programın tanıtım videosu yer alıyor.

Oğuzhan Uğur’un moderatörlüğündeki ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programına katılan Kemal Kılıçdaroğlu, çoğunluğu iktidar yanlısı olan kişilerin sorularını yanıtladı ve pek çok asılsız iddiaya karşı gerçekleri anlattı.

Verilen aralarla birlikte çekimi 7 saatten fazla süren program, dün saat 21.30’da 4 saat 6 dakikalık kayıt olarak YouTube’a yüklendi.

Kılıçdaroğlu’nun performansı sosyal medyada olumlu karşılandı.

Mevzular Açık Mikrofon’da şu ana kadar en fazla izlenen program, eski TİP Milletvekili Barış Atay’ın katıldığı program olmuştu. 4 ay önce yüklenen bu program, 20 milyon kez izlenmişti.

Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu bölüm ise sadece 15 saatte 10 milyon görüntülenmeye erişti.

HABER MERKEZİ

Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu programa rekor ilgi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir