Kiraz’da 2. Tarım ve Sanayi Fuarı

Kiraz Belediyesi tarafından , ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101'nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı düzenlenecek.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurtuluşun 101. yılını büyük coşkuyla kutlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, bu kutlu zaferde cephelerde savaşmış başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan toprağını korumak için mücadele gösteren, kadın erkek tüm kahramanları saygı, rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

“Üreticimize de katkı sağlayacak”

Kutlu, “101. yılımızda Kiraz Belediyesi olarak bu ruhu yaşatmak adına her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlikler düzenledik. Özellikle Tarım ve Sanayi Fuarı gelişmekte olan Kiraz ilçemizde tarım ve sanayi ön planda. İlçemize katkıda bulunan ve bulunacak olan firmaların kendilerini tanıtmaları adına düzenlediğimiz bu fuarın üreticimize de katkı sağlayacak.

Üç gün boyunca konser düzenleyeceklerini belirten Özçınar Kutlu, Kiraz halkının çalışan ve üreten bir toplum olduğunu, tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşların eğlenmeye hakkı olduğunu ifade etti.

Açılış Öykü Gürman’la olacak

Kutlu, “30 Ağustos günü Öykü Gürman 31 Ağustos Kolpa, 1 Eylül’de Ayşe Dinçer sahne alacak. Kiraz halkını ve çevre ilçelerimizdeki vatandaşlarımızı bekleriz. Cem Yazan Kapalı Pazar Yeri alanında üç gün boyunca palyaço gösterisi, yüz boyama, oyun parkurları ile 16:00-21:00 saatleri arasında çocuklarımız için etkinlikler düzenledik. Onları mutlu etmek bizi mutlu ediyor. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.” dedi.

Kiraz Belediyesi Basın

 

Kiraz’da 2. Tarım ve Sanayi Fuarı

Yorumlar kapalı.