Mansur Yavaş Torbalı Belediyesi’ni ziyaret etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şehit itfaiyeci Fahrican Yavaş'ın cenaze töreni için geldiği Torbalı'da Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin'i ziyaret etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şehit itfaiyeci Fahrican Yavaş’ın cenaze töreni için geldiği Torbalı’da Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i ziyaret etti. Torbalı Belediyesi’ne giden Başkan Yavaş, önce belediye personeli ile selamlaşıp daha sonra Başkan Tekin’i makamında ziyaret etti.

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a ilçedeki tarım ve sanayi faaliyetleri, ilçenin tarihi, Torbalı Belediyesi’nin projeleri ve çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Başkan Yavaş’ın Torbalı’dan etkilendiği öğrenildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a Torbalı Belediyesi’nin, arazilerinden ürettiği yağ, reçel, un, bulgur ve nohut gibi ürünler hediye edildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i misafir etmek üzere Ankara’ya davet etti.

Ziyarete ait fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan Başkan Tekin, “Ahde vefa göstererek Torbalılı şehidimizin cenazesine katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş, makamımızda bizleri ziyaret ederek onurlandırdı. Sayın Başkanımıza ahde vefası ve nazik ziyareti için şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

Mansur Yavaş Torbalı Belediyesi’ni ziyaret etti

Yorumlar kapalı.