Menderes’te plajlar tatilcilere hazırlanıyor

Menderes Belediyesi, yaz sezonu öncesi sahil bölgesindeki iskelelerin tadilatını yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında iskeleler, plaj merdivenleri ve banklar tadilat, cila ve boyama işlemlerinden geçiyor. Menderes Belediye Başkanı Vekili Erkan Özkan, turizme açılan kapıları olan Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli mahallelerindeki hazırlıkların sürdüğünü belirtiyor. Turizm bölgesini sezona hazır hale getirmek için hızla çalışılıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Menderes Belediyesi, sahil bölgesinde bulunan iskeleleri tadilat çalışmasıyla yenileme kararı aldı. Yaz sezonu öncesi her yıl gerçekleştirilen iskele tadilatı ve düzenleme çalışmaları bu yıl da devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sahil şeridinde bulunan tüm iskeleler, plaj merdivenleri ve banklarda tadilat, cila ve boyama işlemlerini gerçekleştiriyor.

Menderes Belediye Başkanı Vekili Erkan Özkan, 43 kilometrelik sahil şeridini yaz sezonuna hazırlamak için çalışmalara başladıklarını belirtti. Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli mahallelerinin ilçenin turizme açılan kapıları olduğunu vurgulayan Özkan, “İskelelerimiz başta olmak üzere plaj merdivenleri ve bankları yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu çalışmaları tamamladıktan sonra sahil bölgemizdeki eksiklikleri gidererek turizm bölgesini sezona hazır hale getireceğiz” dedi.

Menderes’te plajlar tatilcilere hazırlanıyor