Meriç Yaşayan Parkı’nda ücretsiz spor dersleri başladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmirliler'in doğa ve ormanlarla bütünleşeceği “Yaşayan Parklar” oluşturma hedefi doğrultusunda Bornova’da yapım çalışmaları tamamlanmak üzere olan Meriç Yaşayan Parkı’ndaki futbol sahası hizmete alındı. Parkta çocuklara ücretsiz futbol kursu verilmeye başlandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Acil Çözüm Ekibi’nin çalışmaları kapsamında İzDoğa, İzbeton, İZSU, Park ve Bahçeler Dairesi, Fen İşleri Dairesi’nin ortak çalışmasıyla yapılan Bornova’daki Meriç Yaşayan Parkı’ndaki futbol sahası hizmete açıldı. Sahada İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı çocuklara ücretsiz futbol kursu vermeye başladı.

Derslere kayıtlar sürüyor

7-14 yaş arası çocukların katıldığı dersler, Salı ve Perşembe günleri 09.00 ve 12.00 saatleri arasında Meriç Yaşayan Parkı’ndaki futbol sahasında yapılıyor. Spor eğitmenleri eşliğindeki derslere kayıtlar devam ediyor. Aileler Meriç Yaşayan Parkı’ndaki futbol sahasına gelerek derslere ücretsiz olarak kayıt yaptırabiliyor.

Meriç Yaşayan Parkı’nda ücretsiz spor dersleri başladı

Yorumlar kapalı.