MHP 10 ilçede kongre yaptı

MHP Genel Sekreter Yarımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İl Başkanı Veysel Şahin, İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Soner Erkan Yıldız ve İzmir İl Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının iştirak ettiği ilçe kongresi; Karaburun, Balçova, Foça, Dikili, Kınık, Güzelbahçe, Urla, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ olmak üzere 10 ilçede tamamlandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Genel Sekreter Yarımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İl Başkanı Veysel Şahin, İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Soner Erkan Yıldız ve İzmir İl Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının iştirak ettiği ilçe kongresi; Karaburun, Balçova, Foça, Dikili, Kınık, Güzelbahçe, Urla, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ olmak üzere 10 ilçede tamamlandı. İl Başkanı Şahin yaptığı konuşmada “14 ve 28 Mayıs Seçim süreçlerinde gördük ki karşımızda sadece yarıştığımız siyasi partiler yok. Türkiye’nin ilerlemesini durdurmak, gelişmesini yavaşlatmak ve gücünü kırmak isteyen küresel organizasyonlar var. İnanıyoruz ki birlik ve beraberliğimiz yerel seçimlerde MHP’nin en büyük zafer kaynağı olacaktır” açıklamasını yaptı.

ANLAMLI DEVİR TESLİM

MHP İzmir ilçe kongresinde, İlçe Başkanı Oktay Akıllı görevini Ceyhun Kınlı’ya bıraktı. Devir teslim törenini İl Başkanı Veysel Şahin gerçekleştirdi. Parti heyetinin takip ettiği kongre’de İl Başkanı Şahin, ilk önce eski başkan Oktay Akıllı’nın elini öptü. Daha sonra halef selef ilçe başkanlarını yanına çağıran Şahin, “Sizler bugün Ülkücü şuurun, Ülkücü tavrın, Ülkücü erdemlerin ve Ülkücü iradenin en güzel örneğini verdiniz. Bayrak Nöbeti devir teslimini bizlere yakışır bir şekilde gerçekleştirdiniz. Tüm arkadaşlarımız gibi sizlerle gurur duyuyorum.” İfadelerini kullandı. Devir teslim töreninden sonra kongre işleyişi tekrar devam etti.

MHP 10 ilçede kongre yaptı

Yorumlar kapalı.