Murat Aydın, Karşıyaka’ya talip

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Murat Aydın, daha iyi bir Karşıyaka yaratma sözü vererek, “Daha fazla sorumluluk almak, daha çok iş üretmek, ülkeme, topluma ve yaşadığım şehre daha fazla katkı sağlamak için Karşıyaka Belediye Başkanlığı görevine talip oldum” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Murat Aydın, Karşıyaka Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Aydın, başvurusunu CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Levent Güçlü’ye teslim etti.

Aydın, sosyal medyadan aday adaylığı duyurusunu şu şekilde yaptı:

Değerli Karşıyakalılar,
Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer,
Siyaset hepimizin yaşam koşullarını belirliyor. Yaşam koşullarımızın daha iyi olması için siyasetin daha iyi yapılması, toplumun önüne daha iyi bir gelecek umudu ve bu umudu hayata geçirecek seçenekler koyması gerekiyor. Sadece günü konuşan, günlük çekişmeler üzerinden polemik üreten siyaset biçiminin kendine de topluma da fayda getirmediğini yaşayarak gördük, görüyoruz. Toplumla bir araya gelen, dinleyen, ortak akla inanan, birlikte üreten bir siyaset biçimine daha çok ihtiyaç duyuyoruz.
Bir parça katkı sunabilmek için, 26 yıl yargıçlık yaptıktan sonra girdiğim siyasette beş yılımı doldurdum. Bu beş yıllık dönemde Karşıyaka ve İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliği görevlerini yerine getirdim. Son iki yıldır İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekilliği görevini sürdürüyorum. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Hukuk Komisyonu Başkanı olarak parti faaliyetlerine katkı sundum.

Daha iyi bir Karşıyaka yaratma sözü

Üstlendiğim her görev için çaba ve emek sarf edip en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım.
Geldiğimiz aşamada, daha fazla sorumluluk almak, daha çok iş üretmek, ülkeme, topluma ve yaşadığım şehre daha fazla katkı sağlamak için; Karşıyaka Belediye Başkanlığı görevine talip oldum ve aday adaylığı başvurumu CHP Karşıyaka İlçe Başkanımız Sayın Levent Güçlü’ye teslim ettim.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin yetkili kurulları uygun görüp beni aday olarak Karşıyaka halkına sunar ve de sevgili Karşıyakalılar beni bu göreve seçerse Karşıyaka’nın daha iyi bir şehir olması, belediye hizmetlerinin daha da geliştirilmesi için çalışacağım.
Büyük Atatürk’ün gösterdiği “çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkma” hedefine ulaşmak için çalışmaya, açtığı yolda hiç durmadan yürümeye, yürürken dost omuzbaşlarını omuzlarımın yanında duyup hissetmeye devam edeceğim.

HABER MERKEZİ

Murat Aydın, Karşıyaka’ya talip

Yorumlar kapalı.