Netflix Türkiye ekim programı belli oldu

Netflix'in ekim takvimi resmi olarak açıklandı. Programda "David Beckham" belgeseli, "Acı Reçete", "Elite" dizisinin 7. sezonu, "Lupin" dizisinin 3. kısmı ve "Yaratılan" gibi yapımlar yer alıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekim ayında Netflix, gizem ve aksiyon dolu pek çok farklı hikayeyi izleyiciyle buluşturacak.

Ekim ayında Çağan Irmak’ın ‘Frankenstein’dan esinlenerek hayata geçirdiği ‘Yaratılan’ dizisi, izleyicileri kibir, yaşam ve ölüm gibi insana ve hayata dair konular üzerine düşünmeye davet etmeyi amaçlıyor.

İşte program:

3 Ekim: Beth Stelling: If You Didn’t Want Me Then

Komedyen Beth Stelling, bu stand-up gösterisinde köpek yıllarıyla yaşlanmak, sahte bir kocayla kamp yapmak ve babasının rakun ordusunu gözetlemek gibi konulardan bahsediyor.

 

4 Ekim: David Beckham

Daha önce yayınlanmamış görüntülere yer veren bu belgesel dizisi, mütevazı bir aileden çıkıp dünya çapında bir futbol yıldızı olan David Beckham’ın yükselişini konu alıyor.

 

5 Ekim: Lupin (3. Kısım)

Saklanmakta olan Assane, basının ve polisin yakından izlediği Claire ile Raoul’u uzaktan da olsa koruyabilmek için plan yapar. Ama eski düşmanları, planlarını bozmak için fırsat kollamaktadır.

 

6 Ekim: Fair Play

Kıran kırana rekabetin yaşandığı bir yatırım fonunda gerçekleşen beklenmedik bir terfi, yeni nişanlanmış genç bir çiftin arasındaki romantizmi öldürür ve onları ayrılığın eşiğine getirir.

 

10 Ekim: ANIL4R (2. Sezon)

Yeni bir okul yılı başlıyor ve arkadaşlar artık yeni bir 3D sınıfındalar. Duygular ve ilişkiler sınanırken, onlar bir arada kalmayı başarabilecekler mi?

Netflix Türkiye ekim programı belli oldu

Yorumlar kapalı.