Ödemişspor yeni yönetim kurulu ile zirveye yürüyor!

İzmir Süper Amatör Lig'de yer alan Ödemişspor’un bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlar dikkat çekmeye devam ediyor.

Ödemişspor yeni yönetim kurulu ile zirveye yürüyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Süper Amatör Lig’de yer alan Ödemişspor’un bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlar dikkat çekmeye devam ediyor. Süper Amatör 3. Grup’ta yer alan Ödemişspor 10. Haftası oynanan ligde bir hafta bay geçerek çıktığı 9 maçtan 8 galibiyet alırken, sadece 1 kez mağlup oldu. Birinci sırada yer alan Balçova Termal Spor’un hemen ardından 24 puanla ikincilik koltuğunda oturan Ödemişspor’un zirveyle arasında sadece 1 puan bulunuyor.

TAKIM BAŞTAN SONA DEĞİŞTİ 

Lige yeni bir yönetim kurulu ile başlayan Ödemişspor yeni yönetimin işe başlamasıyla başarılı sonuçlara da imza atmaya başladı. Ağustos ayında Teknik Direktörlük görevine Vedat Akbuğday’ı getiren başarılı yönetim kurulu transferde de hareketli bir dönem geçirdi. Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan yeni yönetim birçok oyuncuya bu süreçte imza attırdı ve takımı baştan sona değiştirdi.

Hakkıcan Fotbolcu, Alper Uğuz, Hakan Ekinci, Oğuzhan Uslu, Eray Böcü, Hamza Ayaz, Efe Yıldız, Baran Kadir Güven, Uğur Güzelce, Vahit Can, Bayram Büstaç, Alperen Karaca, Muhammet Ali Şengül, Samet Bektaş, Mert Eren Ceyhan, Ozan İsi, Mert Uygun, Umur Erdoğan, Muhammet Reşit Çelik, Osman Can Güleryüz, Cemil Yücedağ dahil olmak üzere 21 futbolcu kadroya dahil edildi.

YENİLGİ YÜZÜ GÖRMEDİ

Sezon öncesi takım içinde birlik beraberliği sağlamak ve yeni transferlerin uyum sürecini hızlı atlatmak adına Taypark’ta yönetim kurulu üyeleri ve futbolcularla yemekli toplantı yapıldı. Ligin 3. Haftası’nda Yelkispor’a kendi evinde 2-1 yenilen Ödemişspor’da teknik direktör değişikliğine gidildi.

Başarısızlığa tahammülü olmayan yeni yönetim kurulu hızlı hareket ederek Vedat Akbuğday’ın yerine Algun Erdem getirdi. Yeni Teknik Direktörü ile altı maça çıkan Ödemişspor yenilgi yüzü görmedi.

odemisspor yeni yonetim kurulu ile zirveye yuruyor whatsapp image 2023 11 23 at 09.55.00 1

Haber Merkezi

Ödemişspor yeni yönetim kurulu ile zirveye yürüyor!

Yorumlar kapalı.