Otamış Halkın Marketi’nde online satış başladı 

Ödemiş Belediyesi’nin “üreticiden tüketiciye” modeliyle halka sağlıklı, kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir ürünler sunmak için kurduğu Otamış Halkın Marketi projesinde tüm Türkiye’ye online satış dönemi başladı. 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Belediyesince ilk şubesi 21 Haziran 2021 tarihinde Eski Otogar’da, ikinci şubesi dünyanın en iyi turizm köyü Birgi’de 3 Mayıs 2023 tarihinde halkın hizmetine sunulan Otamış Halkın Marketi, üretici kooperatiflerinin ürünleri başta olmak üzere sağlıklı, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı et ve süt ürünleri, zeytin, zeytinyağı ve reçel çeşitleri çok sevildi.  

 OTAMIŞ ŞİMDİ WEB SİTESİ İLE YURDUN HER YERİNDE 

Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan ilçede, üretimi teşvik ederek kooperatifçiliğin yaygınlaşması, Ödemiş’te üretilenlerin büyükşehirlere ulaştırılması hedefiyle kurulan Otamış Halkın Marketi’nin kaliteli ürünlerine yoğun talep gelince bu ürünlerin yurdumuzun dört bir yanına ulaştırılması için web sitesi kuruldu. Otamış markalı doğal ve sağlıklı ürünlere, artık www.otamis.com.tr sitesi üzerinden de kolayca ulaşabilecek. Mobil cihazlara uyumlu web sitesinden siparişler kabul edilmeye başladı. 

Otamış Halkın Marketi’nde online satış başladı 

Yorumlar kapalı.