Pençe-Kilit bölgesindeki teröristlere büyük darbe!

Türk Silahlı Kuvvetleri, Pençe-Kilit bölgesinde gerçekleştirdiği başarılı operasyonla, dünkü hain saldırının planlayıcısı dahil olmak üzere 4 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdi. Operasyon kapsamında teröristlerin bulunduğu inler de yok edilirken, Mehmetçik tarafından gerçekleştirilen bu müdahale, terörle mücadeledeki kararlılığın bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde terör yuvalarına yönelik güçlü darbelerini sürdürdüğü belirtildi. Bu son operasyonda, önceki gün gerçekleşen hain saldırının planlayıcısının da aralarında bulunduğu 4 teröristin etkisiz hale getirildiği ifade edildi. Açıklamada ayrıca, “Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız!” şeklinde açıklamalara da yer verildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadelesindeki kararlılığı ve başarılı operasyonları, ülkenin güvenliği ve halkının huzuru için atılan adımların önemini bir kez daha ortaya koyuyor. Bu tür operasyonlarla terör örgütlerine yönelik caydırıcı bir mesaj verilirken, güvenlik güçlerinin azim ve özverisi takdir ediliyor.

Haber Merkezi

Pençe-Kilit bölgesindeki teröristlere büyük darbe!

Yorumlar kapalı.