Sandal’dan ‘tehdit’ iddialarına cevap: İspatlayın görevi bırakırım

Delege olan işçilerin Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal tarafından tehdit edildiğine ilişkin öne sürülen iddialara yanıt geldi. Sandal, “İspatlayın görevi bırakırım” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniizmir.com Yazarı Sıla Arabacıoğlu’nun haberine göre; CHP Bayraklı İlçe Kongresi’nde Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın müdahil olduğu ve delege olan belediye işçilerinin işleri ile tehdit edildiği öne sürüldü. Başkan Sandal’da eleştirilere karşı net konuştu. Serdar Sandal, “Buradan bir arkadaşımız çıksın söylesin, ‘beni tehdit etti’ desin. Şu anda bırakacağım görevi. Hiçbir zaman tehdit durumu olmamıştır” diye konuştu.

‘UCUZ KAHRAMANLIK’

Sandal, “Çalışan arkadaşlarımızın sahada görünmediklerine yönelik eleştiriler yanlıştır. Alanda yoksunuz. İlçe kongrelerinde konuşacaksınız. Bu size mi kaldı. Kendi belediye başkanınızı eleştirirken biraz vicdanlı olacaksınız. Sizin belediye başkanınız, rozetini çıkartmamış bir belediye başkanı. Benim rozetim, şerefimdir ve onurumdur. Kendi belediye başkanınızı gördüğünüzde ucuz kahramanlık taslamanın anlamı yok” ifadelerini kullandı.

Görüşmeler yaptığını dile getiren Sandal, “Ben örgütümle konuştum. Çünkü ben partinin belediye başkanıyım. Buradan bir arkadaşımız çıksın söylesin, ‘beni tehdit etti’ desin. Şu anda bırakacağım görevi. Hiçbir zaman tehdit durumu olmamıştır. Dileyen Vekilimiz Deniz Yücel’i arar neden görevden alındığını sorar. Bizim partinin aleyhinde işlerle işimiz olamaz” açıklamasını yaptı.

Haber Merkezi

Sandal’dan ‘tehdit’ iddialarına cevap: İspatlayın görevi bırakırım

Yorumlar kapalı.