Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin: “Biz kazandığımızda Türkiye Kazanacak”

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, 2. Tura kalan cumhurbaşkanlığı seçimiyle alakalı konuştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni İzmir Gazetesinden Şaha Çimen’in haberine göre, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, 2. Tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimiyle alakalı konuştu.

“Yılgınlık ve umutsuzluk bizim en büyük düşmanımız” diyen Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “ baharı getirmek emek ister” mesajı verdi.

seferihisar belediye baskani yetiskin biz kazandigimizda turkiye kazanacak 90613991684746097

“ Seferihisar’da Sandığa Gitmeyen Seçmenlere Ulaştık”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na 14 Mayıs’ta Seferihisar’dan rekor oy desteği çıktığını kaydeden Yetişkin, 2. tur için sandığa gitmeyen seçmenlere ulaşacaklarını belirtti.

Birinci turda Seferihisar’dan oyların % 69,54’ünü aldıklarını ifade eden Yetişkin;

“İkinci tur için yine ilk günkü heyecanımızla çalışacağız. Seferihisar’da sandığa gitmeyen seçmenlerin yoğunlukta olduğu bölgeleri tespit ettik. Özellikle buralarda sıkı bir çalışma yapıyoruz. Kapı kapı dolaşıyoruz. Yeniden söylüyorum. Yılgınlık ve umutsuzluk bizim en büyük düşmanımız. Şu an sormamız gereken tek soru; ‘Ben ne yapabilirim?’ olmalı. Oy kullanmayan seçmenleri sandığa gitmeye ikna etmekten tutalım, seçim günü müşahit olmaya kadar yapabileceğimiz onlarca şey var” dedi.

seferihisar belediye baskani yetiskin biz kazandigimizda turkiye kazanacak 8598116361684746061

“28 Mayıs’ta hepimiz kazanacağız”

Başkan Yetişkin, açıklamasının devamında, şu ifadelere yer verdi:

“28 Mayıs’ta kazandığımızda hepimiz kazanacağız. Tüm Türkiye kazanacak. Özgür bir hayat hak eden kadınlar kazanacak. Yurtdışına gitmek zorunda kalan doktorlarımız, mühendislerimiz kazanacak. Sefalete mahkûm edilen işçiler kazanacak. Türk milleti kazanacak. Demokrasi içinde bir arada yaşamayı seçen halk kazanacak.”

Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin: “Biz kazandığımızda Türkiye Kazanacak”