Söke’de ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ konseri ile unutulmaz gece

Söke Beşparmak Halk Müziği Gönüllüler Topluluğu, Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak düzenlediği etkileyici bir konserle izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Söke'de 'Atatürk ve Cumhuriyet' konseri ile unutulmaz gece
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Söke Beşparmak Halk Müziği Gönüllüler Topluluğu, Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak düzenlediği etkileyici bir konserle izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. “Atatürk ve Cumhuriyet” adını taşıyan konser, Türk Halk Müziği’nin seçkin eserlerini Mustafa Yarıcı’nın şefliğinde seslendiren topluluk, koro ve solo performanslarıyla izleyicilerden büyük alkış aldı.

Söke Belediyesi Düğün ve Çok Amaçlı Salonu’nda yapılan konseri izleyenler arasında Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Evin, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de yer aldı.

Mustafa Yarıcı’nın şefliğindeki Türk Halk Müziği Topluluğu, Cumhuriyet’in 100. yıldönümünü anlam dolu eserlerle taçlandırdı. Koro ve solo performanslar, sanatseverlere keyifli anlar yaşattı.

Söke Belediyesi ve Söke Genç İş İnsanları Derneği’nin (SÖGİAD) katkılarıyla gerçekleşen konserin sonunda Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Evin koro üyelerini kutlayıp çiçek takdim etti.

İHA

Söke’de ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ konseri ile unutulmaz gece

Yorumlar kapalı.