Teoman, taciz iddiasıyla hayranını savcılığa şikayet etti

Ünlü Türk şarkıcı Teoman, kendisini sürekli rahatsız eden ve taciz eden bir hayranı olan Aysun A.'yı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet etti.

Teoman, taciz iddiasıyla hayranını savcılığa şikayet etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hürriyet gazetesinin haberine göre, suç duyurusu dilekçesine göre; Aysun A. adlı kadın, Twitter üzerinden Teoman’a yönelik taciz boyutuna varan mesajlar paylaşıyordu. Aysun A. soyadını değiştirerek Teoman’ın soyadı olan ‘Yakupoğlu’nu kullanmaya başladı ve sadece Teoman ile ilgili içerikler paylaşmaya başladı.

Aysun A., Teoman’ın sosyal medya paylaşımlarının altına da “Cumartesi geleceğim, evde ol”, “Canım seni görmek istiyor” gibi rahatsız edici yorumlar yazarak şarkıcının özel yaşantısına müdahale etti. Ayrıca, Teoman’ın şoförü hakkında “Serkan Koç’u dizginle, yoksa sen bilirsin” şeklinde tehditlerde bulundu.

Aysun A. aleyhine bir korunma kararı bulunmasına rağmen, cinsel içerikli iddialarda bulunarak Teoman’ı rahatsız etmeye devam etti. Şüpheli, hâkimin huzurunda dahi “Nikâh şahidim olur musunuz?” şeklinde açıkça rahatsız edici konuşmalar yaptı.

Teoman’ın avukatı Barış Berberoğlu, Aysun A.’nın takıntılı bir ruh hali içinde olduğunu ve müvekkilini rahatsız etmeye devam ettiğini belirtti. Berberoğlu, “Aysun A., müvekkili sürekli olarak izlemekte, onu beklemekte ve takip etmektedir. Müvekkil, bu durum nedeniyle ciddi güvenlik endişesi yaşamaktadır. Bu nedenle Aysun A.’dan şikayetçiyiz” dedi.

Haber Merkezi

Teoman, taciz iddiasıyla hayranını savcılığa şikayet etti

Yorumlar kapalı.