THY’den Tel Aviv uçuşları hakkında karar!

Türk Hava Yolları (THY), Hamas'ın İsrail'e karşı başlattığı Aksa Tufanı operasyonu nedeniyle Tel Aviv uçuşlarıyla ilgili yolculara yeni haklar tanıdığını duyurdu.

THY'den Tel Aviv uçuşları hakkında karar!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THY’nin resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Tel Aviv seferlerini etkileyen olaylar nedeniyle, 7-9 Ekim (dahil) tarihleri arasındaki tüm THY ve AnadoluJet Tel Aviv seferlerine kayıtlı yolculara ek haklar sunulacak.

Sunulan ek haklar şu şekilde:

  1. Rezervasyon ve parkur değişiklikleri, varış noktasının aynı bölgede olması ve talep edilen değişikliğin aynı kabin sınıfında olması durumunda, yeni rezervasyonun 30 Kasım 2023 (dahil) tarihine kadar olan THY uçuşlarına ücretsiz yapılacaktır. Ücret sınıfına bakılmaksızın değişiklikler ücretsiz olacaktır.
  2. Yapılan değişiklikler, yolcunun seyahat planını etkiliyorsa, aynı biletteki diğer uçuşlarının aynı kabin sınıfında olması kaydıyla aynı ücret sınıfında ücretsiz yapılacaktır.
  3. Tüm THY veya AnadoluJet seferlerine kayıtlı yolcular, 9 Ekim (dahil) tarihine kadar iade işlemleri yapabilirler. Hiç uçulmamış biletler ücret kurallarına bakılmaksızın cezasız iade edilecektir. Kısmen uçulmuş biletler ise istek dışı iade kapsamında uçulmamış kısımları için iade edilecektir.
  4. Biletler, herhangi bir ücret farkı veya ceza alınmaksızın 30 Kasım’a kadar geçerliliğini uzatabilir.

THY’nin Tel Aviv uçuşları, Ben Gurion Havalimanı kaynaklı sorunlar nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirilmektedir.

Haber Merkezi

THY’den Tel Aviv uçuşları hakkında karar!

Yorumlar kapalı.