Tire’de 24 Kasım Öğretmenler Günü özel konseri düzenlendi

Tire Halk Eğitimi Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu, Cumhuriyet'in 100. yılında 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Tire'de 24 Kasım Öğretmenler Günü özel konseri düzenlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şef Gökhan Orbahçe yönetimindeki Tire Halk Eğitimi Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu Cumhuriyet’in 100. yılında Öğretmenler günü özel konseri ile izleyenlerden tam not aldı. Kurulduğu günden şimdiye kadar 14 konser, 256 eser seslendiren koro yine dinleyenleri mest etti.

Söz konusu programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Yüzbaşıoğlu başta olmak üzere kurum müdürleri, öğretmenler ve Tireli müzik severler katıldı.

Konserde; öğretmenlerin okuduğu solo türküler ve Tire Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Kadir Çatakdere’nin sürpriz türküsü büyük beğeni topladı.

tirede 24 kasim ogretmenler gunu ozel konseri duzenlendi whatsapp image 2023 11 24 at 12.43.03 1

Aynı zamanda Şef Gökhan Orbahçe eğitim-öğretim yılı boyunca farklı konseptlerde konserlerin devam edeceğini söyleyerek, tüm türkü severleri koroya davet etti.

Konser sonunda çiçeklerini takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Yüzbaşıoğlu İzmir’de bulunan Halk Eğitimi Merkezleri içinde Tire Halk Eğitimi Merkezi’nin en aktif ve başarılı bir kurum olduğunu ve bundan gurur duyduğunu dile getirdi.

Haber Merkezi

Tire’de 24 Kasım Öğretmenler Günü özel konseri düzenlendi

Yorumlar kapalı.