Torbalı kurumlar caddesinin yol çalışma çilesi sona erdi

Torbalı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü gibi önemli kurumların yer aldığı işlek caddede altyapı çalışması tamamlanınca vakit kaybedilmeden asfaltlama çalışması yapıldı

torbalı asfaltlama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da Torbalı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü gibi önemli kurumların yer aldığı işlek caddede bir süredir altyapı çalışması nedeniyle yollar kazılmış haldeydi. Bir kaç hafta süren çalışma nedeniyle vatandaşın çektiği sıkıntı, çalışmaların tamamlanmasıyla sona erdi. Çalışmanın tamamlanmasının ardından Torbalı Belediyesi vakit kaybetmeden yolları asfaltlayarak caddeyi eskisinden daha iyi bir hale getirdi.

Torbalı Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü gibi önemli kurumların yer aldığı sokak yeni görünümüyle fark oluşturacak. Öte yandan ilçe genelinde asfalt çalışmalarının süreceğini kaydeden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin “İlçemizde alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan sokak ve caddelerde asfaltlama çalışmalarımız hızla sürüyor. Tek bir bozuk yol kalmayana kadar çalışmalarımız devam edecek. Şuanda da Muratbey Mahallesi 3564 sokakta çalışmalarımız devam ediyor. Buradaki çalışmalarımızı kısa sürede tamamlanarak hizmet vermeye başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Torbalı kurumlar caddesinin yol çalışma çilesi sona erdi

Yorumlar kapalı.