Torbalı Nostalji Sinema geceleri Ağustos ayında da devam edecek

Torbalı Belediyesi, Temmuz ayı boyunca gerçekleştirdiği nostalji sinema geceleri etkinliğini Ağustos ayında da sürdürme kararı aldı. Bu hafta ki nostalji geceleri etkinliği bu gece Gazi Çamlığı'nda gerçekleşecek. Saat 21.00'de başlayacak olan etkinlikte Karagözlüm isimli unutulmaz Yeşilçam filmi gösterime girecek.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Belediyesi, Temmuz ayı boyunca gerçekleştirdiği nostalji sinema geceleri etkinliğini Ağustos ayında da sürdürme kararı aldı. Bu hafta ki nostalji geceleri etkinliği bu gece Gazi Çamlığı’nda gerçekleşecek. Saat 21.00’de başlayacak olan etkinlikte Karagözlüm isimli unutulmaz Yeşilçam filmi gösterime girecek.

Torbalı Belediyesi Nostalji Sinema Geceleri bu akşam yeşilçamın en sevilen filmlerinden biri olan, Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrollerini paylaştığı Kara Gözlüm filmini gösterime sunacak. Belediye tarafından vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz ikramının yapılacağı sinema gecesi 21.00’da başlayacak. Her hafta yoğun katılımın olduğu Nostalji Geceleri bu akşamda Gazi Çamlığı etkinlik alanında Torbalılılarla buluşacak.

Torbalı Belediyesi’nin sosyal medya paylaşımında, “Nostalji Sinema Gecelerimiz başrollerini Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın paylaştığı “Kara Gözlüm” filmi ile devam ediyor. 11 Ağustos Cuma saat 21.00’de Gazi Çamlığı Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek olan etkinliğimize tüm halkımız davetlidir. Patlamış mısır ve gazoz ikramımızdır” ifadelerine yer verildi.

Hasan Demir

Torbalı Nostalji Sinema geceleri Ağustos ayında da devam edecek

Yorumlar kapalı.