Torbalı yönetimi CHP liderini ziyaret etti

CHP Torbalı İlçe Yönetimi, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e TBMM'deki makamında tebrik ziyareti gerçekleştirdi. CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat, ziyaret sırasında birebir görüşme fırsatı da bulduğu Özel’e örgütünün ön seçim talebini iletti.

Torbalı yönetimi CHP liderini ziyaret etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe yönetimi, CHP Genel Başkanı seçilen Özgür Özel’e Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarete İlçe Başkanı Hakkı Polat, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkü Ece ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Canberk Genç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Özel’in TBMM’deki makam odasında gerçekleşen ziyarete İzmir Milletvekili Deniz Yücel ve YDK üyesi Özkan Tice de eşlik etti.

ÖN SEÇİM TALEBİNDE BULUNDULAR

CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat, Genel Başkan Özgür Özel’i tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Torbalı halkının Genel Başkan Özel’e selamlarını ileten Polat, CHP iktidarı için Genel Merkez’in emrinde olduklarını belirtti. Yerel seçimler hakkında da Özel ile konuşma fırsatı bulan Polat, Torbalı’da aday belirleme yöntemi hususunda ilçe örgütünün ön seçim talebi olduğunu belirtti. Ön seçim talebinin kabul edilmesi halinde CHP üyeleri sandık başına giderek adaylık dosyası almak için başvuru yapan kişilerden birine oy verecek ve oylamadan en yüksek oyu alan kişi CHP’nin Torbalı Belediye Başkan Adayı olacak.

POLAT’TAN AÇIKLAMA

CHP İlçe Başkanı Hakkı Polat, ziyarete ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımında “Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütümüzü temsilen Genel Başkanımız Özgür Özel”e tebrik ziyaretinde bulunduk. Ziyaretimiz esnasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunma fırsatı da yakaladığımız Genel Başkanımıza; Mahalli İdareler Seçimi’ne ilişkin Torbalı’da aday belirleme yöntemi hususunda ilçe örgütümüzün ön seçim talebi olduğunu ilettik. Genel Başkanımıza misafirperverliği için bir kez daha teşekkür ediyor, üstlendiği bu kutsal görevde sonsuz başarı dileklerimizi yineliyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖVÜNÇ DEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Polat’ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda tebrik yorumu ve beğeni alırken önümüzdeki günlerde aday adaylık başvurusu yapması beklenen Önceki Dönem CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, adayın CHP üyelerinin kullanacağı oyla belirlenmesini sağlayacak olan ön seçim talebinde bulunan Polat’ın ön seçim talebinde bulunmasını teşekkür ederek karşıladığı görüldü. Demir, konuya ilişkin olarak yaptığı paylaşımında; “Kıymetli İlçe Başkanımız Hakkı Polat’a Genel Başkanımızdan ön seçim talep ettiği için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Torbalı yönetimi CHP liderini ziyaret etti

Yorumlar kapalı.