Torbalı’da bir kütüphaneye daha şehit ismi veriliyor

Yaşayan Şehit Kütüphaneleri projesi Torbalı’da büyümeye devam ediyor. Proje kapsamında  son olarak 28 Haziran 1977 tarihinde 1. Ana Jet Üs Komutanlığında görevli iken, F4-E uçağı ile radar önleme görev uçuşu esnasında düşmesi sonucu şehit olan üsteğmen Göksel Doğan’ın ismi Torbalı’da yaşatılacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da bir kütüphaneye daha şehit ismi veriliyor. Ülke genelinde başlatılan yaşayan şehit kütüphaneleri projesi ile hem okul kütüphaneleri yenileniyor hem de ülkemiz için canını veren şehitlerimizin isimleri yaşatılıyor.

Yaşayan Şehit Kütüphaneleri projesi Torbalı’da büyümeye devam ediyor. Proje kapsamında  son olarak 28 Haziran 1977 tarihinde 1. Ana Jet Üs Komutanlığında görevli iken, F4-E uçağı ile radar önleme görev uçuşu esnasında düşmesi sonucu şehit olan üsteğmen Göksel Doğan’ın ismi Torbalı’da yaşatılacak.  Bu kapsamda Doğan’ın ismi Cumhuriyet İlkokulunda kurulacak olan kütüphaneye verilecek. kütüphane için kitap toplanmaya devam ettiği öğrenilirken, kütüphanenin 29 Ekim’de açılması planlanıyor.

Haber Merkezi

Torbalı’da bir kütüphaneye daha şehit ismi veriliyor

Yorumlar kapalı.