Torbalı’da Cimlastik Eğitimi’ne ilgi yoğun

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bünyesinde eğitim veren ve 7’den 70’e her yaş grubunun yeni adresi olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bünyesinde eğitim veren ve 7’den 70’e her yaş grubunun yeni adresi olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Gençlik Merkezi kapsamında kişisel gelişim kurslarının yanı sıra vücut geliştirmek için de eğitimler bulunuyor. BESYO mezunu ve uzmanlığı cimlastik olan eğitimci tarafından verilen cimlastik eğitimi de ilgi çeken sportif aktivitelerden bir tanesi oldu. 5 yaş ve üzeri öğrencilerin katılım sağladığı cimlastik eğitimince çocuklar hem fiziksel gelişimini sağlarken hem de sosyalleşiyor. Cimlastik öğrencileri ders kapsamında denge duruşları, öne ve geri takla, erişme, çember, amut, kartvil gibi hareketleri kolaylıkla yapabilir hale geliyor.

ÇOCUKLAR HEM ESNİYOR HEM SOSYALLEŞİYOR

Eğitim alan öğrenciler vücuduna esneklik kazandırmanın yanında eğlendikleri için keyif duyduklarını ifade ederken veliler ise çocuklarının sosyalleşmesine yardımcı oldukları için Gençlik Merkezi eğitmenlerine teşekkürlerini iletti.

Hasan Demir

Torbalı’da Cimlastik Eğitimi’ne ilgi yoğun

Yorumlar kapalı.