Torbalı’da üniversite tanıtım ve kariyer günleri programı gerçekleştirilecek

Torbalı’da 10 Ekim 2022 Salı günü  10:30-17:30 saatleri arasında Torbalı Ticaret Odası’nda 37 üniversitenin katılımıyla ikinci “Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri” programı düzenlenecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da 10 Ekim 2022 Salı günü  10:30-17:30 saatleri arasında Torbalı Ticaret Odası’nda “37” üniversitenin katılımıyla ikinci “Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri” programı düzenlenecek. Eğitimci Burak Akkol tarafından düzenlenen programa Torbalı, Bayındır, Tire,  Ödemiş, Kemalpaşa, Menderes, Selçuk ve Gaziemir’den sınava hazırlanan binlerce gencin katılım sağlaması bekleniyor. 11. sınıf,12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik gerçekleşecek programda sınava hazırlanan gençler hayallerindeki üniversite ve bölüm seçimi ile üniversite yetkililerinden önemli bilgiler alacak.İkinci Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri sınava hazırlanan öğrencilere sınava hazırlık sürecinin başında büyük katkı sağlayacak.
İkinci Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri Programı’nın açılış konuşmasını Fenerbahçe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölüm başkanı Prof.Dr Ece BABAN “Değişen Dünyada Sürdürülebilirlik İletişimi” konusu ile saat 10:30’da yapacak.

Eğitimci Burak Akkol’un düzenlediği İkinci Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri programı öncesinde yaptığı açıklamada; “Üniversite sınavına hazırlanan gençlerimiz ile yıl boyunca birçok etkinlik ile buluşacağız.Bu yılki programlarımızın ilki olan İkinci Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri, 10 Ekim 2022 Salı günü Torbalı’da, Torbalı Ticaret Odası’nda ülkemizin birbirinden seçkin “37” üniversitesi’nin katılacağı “Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri”nde Torbalı, Bayındır, Tire,  Ödemiş, Kemalpaşa, Menderes ve Gaziemir’den binlerce sınava hazırlanan gencimizin katılımı ile gerçekleştireceğiz

Açılış konuşmasını Prof.Dr Ece Baban yapacak

İkinci Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri Programı’mızın açılışını saat 10:30’da Fenerbahçe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölüm başkanı Prof.Dr Ece Baban “Değişen Dünyada Sürdürülebilirlik İletişimi” konusu ile yapacak.

Programımızın öğleden sonraki bölümünün açılış konuşmasını ise 14:30’da Uzman Psikolojik Danışman Ece Tözeniş Ayaz “Senin Yolun Hangisi?” konulu konferansı ile sınava hazırlanan öğrenciler ile buluşacak.Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimiz gün boyunca ülkemizdeki birbirinden seçkin üniversitelerin standlarını gezip, üniversiteler ve bölümler ile ilgili önemli bilgiler alıp ardından konferansları dinleyebilecekler.İlçemizde eğitim anlamında oluşan boşluğu gerçekleştirdiğimiz programlarla gençlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gerçekleştirilen programlarımızın ardından gençlerimiz sınav sürecinde olumlu dönütler alacak ve yarışın sonunda kendilerini hayal ettiği üniversiteleri ve bölümleri kazanacaklardır.Gençlerimizin bu süreçte hiçbir şekilde umutsuzluğa kapılmamaları için her zaman yanlarında olacağımı belirtmek istiyorum.Torbalı’da gerçekleştireceğimiz ve “37” üniversitemizin katılacağı etkinliğimiz son yıllarda Torbalı’da gerçekleşen en büyük programlardan biri olacak.Gençlerimize sene başında hedef belirlemeleri için ikinci “Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri” programını gerçekleştireceğiz.Yıl boyunca çeşitli programlar ile onlarla beraber olacağız.Son olarak ise davetimi geri çevirmeyip ülkemizin dört bir yanından gelen “37” seçkin üniversitemize ve bu programın gerçekleşmesi için fedakarlık yapıp katkı yapan büyüklerime teşekkür ediyorum.

”Yepyeni bir Torbalı” vizyonu ile ikincisini gerçekleştireceğimiz programlarımıza katılım sağlayacak olan eğitimci dostlarımıza ve gençlerimize teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

Torbalı’da üniversite tanıtım ve kariyer günleri programı gerçekleştirilecek

Yorumlar kapalı.