Tugay: Her oya sahip çıkacağız

Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri öncesinde CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı tarafından ‘Seçim Güvenliği’ toplantısı düzenlendi. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, “Sandığa atılan her oya sahip çıkacağız, tüm süreci takip edeceğiz. Seçim güvenliği için örgütlenmemiz hazır” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesinde “Seçim Güvenliği” toplantısı düzenledi. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Rafet Yacan, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Murat Aydın katıldı.

Seçim hukukuna dair detaylar ele alındığı toplantıda, Menemen’de yetkiler torbadaseçim günü hazırlıkları, seçim güvenliği ve kriz anında yapılması gerekenler konuşuldu. Tugay, seçim kazanmanın sandıklara sahip çıkmaktan geçtiğini vurgulayarak, seçim güvenliği için örgütlenmeye hazır olduklarını belirtti. Karşıyaka’daki sandıklarda görevli hukukçulara teşekkür eden Tugay, seçim güvenliğini sağlamak için sandık başında duracaklarını ve son ana kadar çalışacaklarını söyledi. Ayrıca, hukukçuların ülkenin ihtiyacı olduğunu vurguladı ve seçimlerde sandıklara sahip çıkmak gerektiğini ifade etti.

 

thumbnail
İlişkili yazı
Tugay, “80’in üstünde olan oyunuzu daha da artıracağız”

 

Tugay: Her oya sahip çıkacağız