WhatsApp’ta Beklenen özellik için geri sayım!

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği ile birlikte yazım yanlışlarının düzeltilmek istenen cümlelerin önünü açıyor. Bu iyileştirmeler için kullanıcı isteklerini referans alan WhatsApp, mesaj düzenleme özelliği için geri sayımda.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu ayın başlarında WhatsApp, WhatsApp Web‘in en son beta sürümüyle birlikte düzenleme düğmesini kullanıma sundu. Önemli kaynaklar kısa süre içinde özelliğin tüm sürümlerde kullanılacağını söylüyordu. Şimdi ise WhatsApp, bir paylaşımda bulunarak özelliğin kısa süre içinde geleceğini açıkladı.

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği, şu anda bazı Beta kullanıcılar tarafından test ediliyor. Kullanıcı deneyimlerine bakılırsa özellik, oldukça kullanışlı. Beta kullanıcıları düzenleme özelliğinin mesaj atıldıktan 15 dakika sonrasına kadar aktif olduğunu, sonrasında düzenleme butonunun kalktığını söylüyor.

Mesajı düzenlemek için mesaja uzun basın ve ardından üstteki üç noktaya dokunun. Çıkan menüde yeni düzenleme düğmesini göreceksiniz. Sohbetteki herkes, mesajın yanında metnin sonradan değiştirildiğini anlayabilmek için “düzenlendi” rozetini görecek.

HABER MERKEZİ 

(H.G)

 

WhatsApp’ta Beklenen özellik için geri sayım!